Vizyon Sürücü Kursu Kurumsal Yapı
Özel Vizyon Sürücü Kursu bir Akademi Marmara eğitim öğretim otomotiv inşaat taahhüt sanayii ve ticaret limited şirketi kuruluşudur. Caferağa mah.mühürdar caddesi mataracı han no.12 kadıköy /istanbul da hizmet vermektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Vizyon Sürücü Kursu klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır. Uzman eğitmen kadromuz ile motor ,trafik , ilk yardım dersleri klimalı modern dersliklerde üniversite mezunu eğitmenlerimiz tarafından anlatılmaktadır. Direksiyon eğitimini meb sertifikalı personelimiz tarafından son model araçlarla kursiyerimizin uygun olduğu zamanda trafikte birebir olarak verilmektedir. . .

Kursumuz tüm sınıf sürücü belgelerini (a2-B-H-E-D) bir arada bulabileceğiniz ender sürücü kurslarından biridir. Vizyon Sürücü Kursunda Ehliyetli kişilere özel direksiyon dersi akan trafikte konusunda tecrübeli öğretmenler tarafından son model otomatik ve manuel araçlarla verilmektedir. Kursiyerlerimize uygun ödeme seçenekleri , kredi kartı ile ödeme imkanı sunuyoruz.

Direksiyon eğitimi süresince sürücü adaylarımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizinde bize katılıp “bilgili sürücü olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

Vizyon sürücü kursu bireylerin trafik davranışlarını hem yasal hemde ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyon'a almıştır.
Kadıköy merkezde tarihi Kadıköy çarşısı içerisinde bulunan kursumuz ulaşım açısından kolay konumdadır. Vizyon sürücü kursu Kadıköy metrosuna 5 dk mesafade ,Kadıköy vapur iskelesine 3 dk mesafede , Kadıköy rıhtımda bulunan otobüs ve minibüs duraklarına 3 dk mesafede , Söğütlüçeşme metrobüs durağına 10 dk mesafede bulunmaktadır.

Www.vizyonsurucukursu.com.tr Wep siteleri sürücü adaylarına bilgi veren interaktif bir sitedir.. 36 yılı aşan sürede kuşaktan kuşağa devam eden sürücü kursu tecrübemizle hizmette eğitimden ödün ve taviz vermeden kararlı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.


Özel Vizyon Sürücü Kursu bir Akademi Marmara eğitim öğretim otomotiv inşaat taahhüt sanayii ve ticaret limited şirketi kuruluşudur. Caferağa mah.mühürdar caddesi mataracı han no.12 kadıköy /istanbul da hizmet vermektedir.

Kadıköy merkezde tarihi Kadıköy çarşısı içerisinde bulunan kursumuz ulaşım açısından kolay konumdadır Kadıköy metrosuna 5 dk mesafade Kadıköy vapur iskelesine 3 dk mesafede Kadıköy rıhtımda bulunan otobüs ve minibüs duraklarına 3 dk mesafededir ayrıca söğütlüçeşme metrobüs durağına 10 dk mesafede bulunmaktadır.www.vizyonsurucukursu.com.tr Wep siteleri sürücü adaylarına bilgi veren interaktif bir sitedir..36 yılı aşkın süredir kuşaktan kuşağa devam eden sürücü kursu tecrübemizle hizmette , eğitimden ödün ve taviz vermeden kararlı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz...

Akademi Marmara Eğitim Öğretim vizyon Sürücü Kursu Millieğitim bakanlığına bağlı bir kurumdur…Sürücü Kursumuzda motor araç tekniği dersleri makine mühendisleri tarafından trafik çevre bilgisi dersleri yüksek okul mezunları tarafından ilk yardım ve sağlık dersleri sağlık yüksek okulu mezunu öğretmenler tarafından direksiyon dersleri milli eğitim müdürlüğü tarafından sertifikalı bay ve bayan hocalar tarafından verilmektedir…Güleryüzlü uzman eğitmen kadromuz ile direksiyon eğitimini enson model araçlarla trafikte birebir olarak veriyoruz ve a2 motorsiklet ehliyeti almak isteyen kursiyerlerimize tüm kıyafetleri donanımı,teçhizat ı ve motorsiklet i temin ederek eğitim veriyoruz. Ehliyetli kişilere akan trafikte özel direksiyon dersi konusunda usta direksiyon öğretmeni milli eğitim bakanlığı tarafından sertifikalı bay ve bayan personelimiz tarafından verilmektedir..

Direksiyon eğitimi hyundai getz Renault clio marka araçlarla manuel ve otomatik vitesli araçlarla verilmektedir... vizyon sürücü kursu Ülkemizde tüm sınıf sürücü belgelerinin bir arada bulabileceğiniz ender özel motorlu taşıt sürücü kurslardan biridir… vizyon sürücü kursuna öğrencilerimize uygun ödeme taksit seçenekleri ve kredi kartı ile ödeme imkanı sunuyoruz… Kursumuzda dönem açılışlarından itibaren hafta içi ve hafta sonu grubu sabah ,öğle ve akşam,motor trafik çevre bilgisi ilk yardım dersleri olarak yapılmaktadır…

Yaptığımız araştırmalar neticesinde derse katılan öğrencilerimizin sınavda başarılı oldukları saptanmıştır…kursumuza kayıt olan kursiyerlerimiz kayıt oldukları dönemden itibaren teori eğitimi sonunda direksiyon eğitimi randevularini öğrencilerimizin uygun oldukları tarihlere yazarak direksiyon randevu kartı kendilerine verilerek akan trafikte birebir eğitime başlanır öğrencilerimizin kayıt oldukları dönemden itibaren direksiyon eğitimlerini almaya başlar ve düzenli bir şekilde tamamlamaları gerekmektedir…

www.vizyonsurucukursu olarak istanbulda bulunan hizmet ve eğitim verdiğimiz üniversiteler : Yeditepe üniversitesi ve kampusü, Marmara üniversitesi ve kampusü, İstanbul teknik üniversitesi,ve kampusü, Boğaziçi üniversitesi ve kampusü,yıldız teknik üniversitesi ve kampusü ün öğrenci ve çalışan personeline hizmet ve eğitim verdiğimiz gibi İstanbul kadıköyün söğütlüçeşme , koşuyolu , acıbadem , rasimpaşa , yel değirmeni , osmanağa , hasanpaşa , ünalan , fikirtepe , Dumlupınar , fetih , esatpaşa , örnekmahallesi , Mustafakemal , çakmak , yenisahra , Barbaros , çamlıca , yeniçamlıca , dumlıpınar , caferağa , zühtüpaşa , eğitim , feneryolu ,Kadıköy rıhtım,Kadıköy mühürdar caddesi,merdivenköy , sahrayıcedit , küçükbakkalköy , kayışdağı , İnönümahallesi ,kuşdili, kozyatağı , altıyol , 19mayıs , Erenköy , Göztepe , fenerbehçe , Atatürkmahallesi , içerenköy , bostancı , altıntepe , başıbüyük , Caddebostan , suadiye , Bağdatcaddesi , bahariye , rıhtım , Kalamış marina , Haydarpaşa ve Fenerbahçe gibi semtlerinede eğitim ve hizmet veriyoruz…sürücü okulundan , ehliyet okulundan , motosiklet okulundan profesyonel eğitim ve ehliyet almak isteyen tüm istanbul luları hizmetindeyiz…

www.vizyonsurucukursu.com.tr adresli web sitemizin içeriği öğrencilerimizin istediğine kolay ulaşabileceği ehliyetle ilgili sürücü belgesiyle ilgili tüm sorularına cevap bulabileceği şekilde tasarlanmıştır…sürücü kursu sınav yerleri ve sınav sonuçları ile ilgili tüm bilgilere eğitek tarafından açıklandığı an www.vizyonsurucukursu.com.tr adresli web sitemizden ulaşabilirsiniz.direksiyon sınav yerleri ve sonuçlarına gine www.vizyonsurucukursu.com.tr adrsli wep sitemizden ulaşabilirsiniz.

Www.vizyonsurucukursu.com.tr Web sitemizde Sürücü adaylarına online eğitim vermek amacı ile Ehliyet kursu sınav Testleri ni motor, trafik ve çevre bilgisi,ilkyardım biligisi derslerinin testlerine ve geçmiş yıllara ait motorlu taşıtlar sınav sorularını online olarak çözüp anında sınavınız değerlendirilmektedir…Sitemizin ana sayfasında bulunan üye bölümünden üye kayıdınızı yaparakehliyet fiyatları bölümünden 2011 – 2012-2013-2013 yılı fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz..

Linkimize google ulaşabilirsiniz ayrıca sitemizde bulunan Motorlu taşıtlar sürücü kursu sınav yerleri ile ilgili tüm bilgilere meb.tarafından açıklandığı an www.vizyonsurucukursu.com.tr adresli web sitemizden ulaşabilirsiniz….Sitemizin ana sayfasında bulunan üye bölümünden üyelik kayıt işlemini tamalıyarak forum sayfasında ehliyetle iligili,araçlarla ,sürücü kursları ve sınavlarıyla ilgili düşünceler ve tartışmalar yapabilirsiniz dostluklar kurabilir yeni arkadaş edinebilirsiniz….sürekli güncellenen www.vizyonsurucukursu.com.tr web sitemizde , B sınıfı otomobil minibüs kamyonet panelvan araba ehliyeti, A2 motorsiklet ehliyeti, E otobüs kamyon ,D cekici tır ehliyeti,H sınıfı engelli ehliyeti ile ilgili motor dersi, ilkyardım dersi, trafik dersi ve bu derslerin her birinin konu bazında testini, bu testlerin içinde geçmiş ehliyet test sınavlarında en sık çıkan sorulara ve cevaplara ulaşabilirsiniz. Ehliyet kursu , Sürücü kursu ders notları ilk yardım dersi motor ve araç tekniği trafik ve çevre bilgisi derslerine web sitemizden çevrimiçi çalışabilirsiniz…

Sürücü kursu soruları nı online ehliyet testi linkinden ulaşabilirsiniz…. Sürücü kursu sağlık raporunu sürücü sınav sonuçları ve sürücü kursu sınav yerleri ile ilgili tüm bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz…. Ehliyet sınavına gireceğiniz okul yerinizi bulmak için sınav yerleri bölümünü kullanabilirsiniz….www.vizyonsurucukursu.com.tr web sitemizden ehliyet sorgulama işlemlerini yapabilir yeni yılın trafik cezaları fiyatlarını kontrol edebilirsiniz Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün yayınlamış olduğu sürücü kursu geçmiş ehliyet sınav sorular nı www.vizyonsurucukursu.com.tr web sitemizde en güncel haliyle bulabilirsiniz.. Sürücü kursu trafik soruları geçmiş sınav soruları ve online testler bölümlerinde yayınlanmaktadır. 2008 yılı mtsk ehliyet sınav takvimi, 2008 yılı trafik cezalarını ve 2011-2012-2013-2014-2015 yılı trafik tescil harçlarını 2011-2012-2013-2014-2015 sürücü belgesi fiyatlarını kursumuzun www.vizyonsurucukursu.com.tr adresli web sitesinden öğrenebilirsiniz, Wep sitemizden İstanbul sürücü kurslarının adres ve telefonlarına ulaşabilirsiniz …

Kursumuzun wep sitesinden monoküler ehliyet tek gözü görenler için , renk körleri için , stajyer ehliyet kanunu yeni trafik yasası hakkında bilgi alabilirsiniz… Sürücü kursu ehliyet olur raporunu istanbulda bulunan herhangi bir tıp merkezi ,hastane,sağlık ocağı,aile hekimi ve poliklinik ten alabilirsiniz… Sürücü kursu sınavları her yıl 2011-2012-2013-2014-2015 şubat ehliyet sınavı, mart direksiyon sınavı, nisan ehliyet sınavı, mayıs direksiyon sınavı, temmuz ehliyet sınavı, temmuz direksiyon sınavı, ağustos ehliyet sınavı, eylül direksiyon sınavı, ekim ehliyet sınavı, kasım direksiyon sınavı, aralık ehliyet sınavı, ocak direksiyon sınavı olarak belirli ehliyet sınavı tarihleri belirlenir.****Ehliyetim yok ehliyet almak istiyorum yada ehliyetim var büyütmek istiyorum diyorsanız İstanbul’da tek adres akademi Marmara eğitim öğretime ait vizyon surucu kursu…Verilen hizmete ve eğitime kıyasla kursumuzda tüm ehliyetlerde yüksek değil, düşük ehliyet fiyatları belirlenmiştir kalite politikamız çerçevesinde ehliyet ücretlerinde eğitimin kalitesinide düşmektedir…

1993-1994-1995-1996-1997-1998-1999-2000 yılında …doğumlular ay ve güne göre B ehliyet için, 1994-1995-1996-1997-1998-1999-2000 doğumlu kişiler ay ve güne göre a2 sınıfı ehliyet için, - doğumlu kişiler D-E ehliyet için, 1988-1989-1990-1991-1992-1993-1994-1996-1997-1998 doğumlular, yine fiziksel engeline göre h ehliyet 1993-1994-1995-1996-1997-1998-1999-2000 doğumlu kişiler yine isterse kullanacağı iş makinesi cinsine göre ehliyet veya operatörlük belgesi alabiliyor. Kursumuzda src belgesi ve eğitimi hakkında, psiko teknik belgesi hakkında bilgi verilmetedir www.vizyonsurucukursu.com.tr Web sitemizde src sorgulama, ulaştırma bakanlığına ait src başvuru dilekçe örneğini bulabilirsiniz. Src belgesi nerden alırım? Hangi ehliyete scr gerekli diyorsanız SCR veren kurumların telefonlarına ve adreslerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Src sınav sonuçlarını www.vizyonsurucukursu.com.tr web sitemizden bulabilirsiniz.

Yük taşımacılığı yapıyorsanız, ruhsatında kamyonet, kamyon, çekici yazan araçları kullanıyorsanız mutlaka yurtiçi src4, yurt dışı src3 almanız gerekiyor. Şimdilik yurtiçinde 100 km mesafede yolcu taşıyan sürücülerden src belgesi istenmemektedir.100 km mesafeyi aşan yolcu taşımacılığında src2 yurt içi, src1 yurt dışı belgesi alabilirsiniz ………Danışabileceğiniz tüm konular sorabileceğiniz tüm sorular için müşteri hizmetleri bölümüne 0216 550 0 855 nolu telefon numarasından , 0216 336 50 90 nolu fax numarasından dan, www.vizyonsurucukursu.com.tr internet adresinden vei nfo@vizyonsurucukursu.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz..
VİZYON SÜRÜCÜ KURSU TÜM HAKLARI SAKLIDIR